071-5220239
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Groep 6/7 in de finale liedjeswedstrijd Kinderen voor kinderen!

Groep 6/7 in de finale liedjeswedstrijd Kinderen voor kinderen!

7 maart 2019 | Nieuws

Goed nieuws! Al onze groepen 4 t/m 7 hebben meegedaan aan de liedjeswedstrijd van Kinderen voor Kinderen. Onze groep 6/7 is samen met twee groepen van andere scholen uitgekozen om deel te nemen aan de finale!

Tijdens de muzieklessen hebben de kinderen een tekst geschreven voor een liedje. De titel van het liedje van groep 6/7 is ‘Faalangst’. Aanstaande maandag worden de televisieopnamen gemaakt.

De filmopnamen en het liedje worden op de website van Kinderen voor Kinderen geplaatst. Vervolgens mag heel Nederland gaan stemmen om te bepalen welk van de drie liedjes het beste is. Het winnende lied wordt gezongen door Kinderen voor Kinderen en komt op hun nieuwe CD. De winnende groep mag in oktober naar de live-show, waarin de nieuwe CD wordt gepresenteerd. Bij deze TV uitzending wordt ook een stukje van de TV opnamen op de school gebruikt. Wij hopen heel erg dat onze school wint! We zullen dan ook alle ouders van de school vragen te gaan stemmen en op hun beurt familie en kennissen te vragen te stemmen. Hoe u dit kunt doen hoort u later van ons.

Michel Verdoorn

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.